تندیس آماده را می‌توان از جمله بهترین انتخاب‌ها برای هدیه دادن دانست که از این تندیس می‌توان در موارد مختلفی استفاده نمود.

باید بدانید که تندیس‌های آماده در انواع جنس‌های مختلف عرضه شده و هر یک از آن‌ها قیمت متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت.

جهت خرید تندیس آماده راه‌های مختلفی پیش رو خواهید داشت جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

گاهی به علت نداشتن زمان کافی یا صرفه‌جویی در هزینه، مشتریان ترجیح می‌دهند از تندیس آماده استفاده کنند. این نوع تندیس، که به آن تندیس فوری نیز می‌گویند باعث سرعت بخشیدن به کار شما می‌شود.

پس از انتخاب تندیس مورد نظر متن یا طرح بر روی تندیس پیاده سازی می‌شود. جنس تندیس آماده میتواند ترکیبی از چوب و پلکسی، فلز و یا چوب باشد.

متریال ساخت تندیس آماده پلکسی گلاس

تندیس ها بر اساس کیفیت مورد درخواست با استفاده از متریال هایی نظیر پلکسی گلاس ، مولتی استایل طلایی و نقره ای ،فیبر MDF ، چوب ، ورق فلز ، سنگ و یا ترکیبی از همه این ها و البته با امکان چاپ رنگی و حکاکی طراحی و اجرا می شوند که البته در این موارد هزینه طراحی به هزینه تولید تندیس ها اضافه می شود.

اما به جهت کاهش هزینه می توان تندیس آماده پلکسی گلاس را آماده و مورد استفاده قرار داد. تندیس آماده پلکسی گلاس از جنس پلکسی گلاس و مولتی استایل طلایی ساخته شده است و ساختار استاندارد تندیس در آن رعایت شده است و دارای جای کافی برای نوشتن متن دلخواه شما می باشد در قسمت طلایی می توانید متن مورد نظر خود و نام گیرنده تندیس و در قسمت پایه نام شرکت یا سازمان ارائه دهنده تندیس نوشته می شود.

تندیس آماده پلکسی گلاس محصولی دیگر از تندیس میشار می باشد در اکثر جشنواره ها و مراسم قدردانی می شود از آن استفاده کرد. کافیست متن دلخواهتان را به ما بدهید و ما روی این تندیس آماده متن شما را حکاکی می کنیم.