ایده های مدرن برای طراحی پلاک ساختمان مدرن

×

پیام

PDO driver not supported by Falang yet. Use MySQLi driver.
ایده های مدرن برای طراحی پلاک ساختمان مدرن
پنج شنبه, 12 بهمن 1396 17:57 برای نظر دادن اولین باش! پلاک پلاک ساختمان پلاک چوبی پلاک استیل ساخت پلاک
شماره پلاک هر خانه ، یکی از  مهمترین نشانه ها برای هر خانه است. این اطلاعات نه تنها در شهرستانهای بزرگ بلکه در کوچکترین روستا ها هم ضروری است و در همه ساختمان عمومی  مسکونی دیده میشود.

پلاک فلزی

 

چگونه یک پلاک مناسب برای خانه خود انتخاب کنیم؟
پلاک های مدرن در طرح های متعدد آماده است و انواع زیادی از مواد دارد. زمانی که شما میخواهید یک پلاک انتخاب کنید نیاز دارید که بر روی دو فاکتور اساسی تمرکز کنید، خوانا بودن و در دید بودن.p4

اندازه هم بسیار مهم است، فاصله بین خانه و خیابان عامل اصلی تعیین کننده اندازه پلاک است. انتخاب اندازه،رنگ و فونت مناسب برای خوانایی بهتر از خیابان باید در نظر گرفته شود . به گونه ای که به راحتی بتوان آن را از دور مشاهد کرد .یک چیز مهم در رابطه با پلاک های مدرن این است که آنها در هر سبک معماری استفاده میشوند. بهتر است متناسب با هر سبک ، از پلاک متفاوتی استفاده کنید .

کجا و چگونه از پلاک های مدرن استفاده کنیم؟قبل از خرید پلاک شما باید تصمیم بگیرید که کجا و چگونه آن را نصب کنید.چیدن اعداد پلاک به صورت عمودی هم میتواند یک گزینه خوب باشد در حالی قرار دادن اعداد به صورت افقی راحت تر خوانده میشود ولی نمایش آن به صورت عمودی جذاب تر است.

p6

هنگامی که شما یک حصار برای خانه دارید،به خصوص اگر این حصار بلند باشد وساختمان قابل مشاهده نباشد میتوان از پلاک بر روی حصار استفاده کرد. وقتی خانه شما حصار دارد، شما گزینه های بیشتری دارید چون میتوان از پلاک بر روی درب، دیوار و حصار نمایش داد، البته شرط این است که از خیابان به صورت واضح قابل مشاهده باشد.p5

Next
برچسب‌ها
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

FaLang translation system by Faboba